• Pon. - Sob.: 9:00 - 17:00
  • DNI OTWARTE – Sobota, Niedziela
  • +48 733 511 777

Inwestycje

Działki inwestycyjne Nowy Sącz, Chełmiec i okolice

Zakup działki pod inwestycje to niełatwe zadanie. Znalezienie odpowiedniej działki inwestycyjnej wymaga bowiem podjęcia licznych kroków, ale również cierpliwości. Poświęcony czas przekłada się jednak na wymierne korzyści. Nie wszyscy jednak dysponują odpowiednią ilością wolnego czasu na poszukiwania działki inwestycyjnej w okolicy Nowego Sącza. Z tego też względu warto zlecić to zadanie doświadczonemu biuru nieruchomości.

Nowy Sącz działki inwestycyjne oraz Chełmiec działki inwestycyjne

Poszukiwania działki inwestycyjne zazwyczaj zawsze zaczynają się w internecie. W sieci obecnych jest mnóstwo ofert. Nie wszystkie jednak są godne uwagi. Odnalezienie się w gąszczu ogłoszeń z działkami inwestycyjnymi w Nowym Sączu i okolicach nie należy do zadań łatwych. Pomoc profesjonalisty z agencji nieruchomości okazuje się w takim przypadku nieoceniona.

Działka inwestycyjna w Nowym Sączu i Chełmcu

Podczas poszukiwania działki inwestycyjnej bardzo istotne jest sprawdzenie księgi wieczystej. Pozwoli to ustalić jak wygląda faktyczny stan prawny nieruchomości. Przed zakupem dobrze również poprosić o wypis z ewidencji gruntów. Da to lepsze spojrzenie na dokładną powierzchnię działki. Kluczowe będzie również sprawdzenie planu zagospodarowania przestrzennego. Działka inwestycyjna w Nowym Sączu może bowiem na podstawie wspomnianego planu być zupełnie nie przydatna, ze względu na problemy z dostępem do drogi czy też jej uzbrojeniem.

Translate »