• Pon. - Sob.: 10:00 - 16:00
 • DNI OTWARTE – Sobota, Niedziela
 • +48 733 511 777

Lokalizacja

Podpowiadamy jak najszybciej dotrzeć do nieruchomości z Nowego Sącza, Starego Sącz, a także Limanowej. Wskazówki pozwalają szybko ustalić najdogodniejszą trasę do naszego nowoczesnego osiedla domków jednorodzinnych “Zielony Gaj” między miejscowościami Chełmiec i Świniarsko.
Wskazówki dojazdu z Nowego Sącza
15min
Wskazówki dojazdu ze Starego Sącza
15min
Wskazówki dojazdu z Limanowej
40min
 • Z Ul. Bulwary Narwiku w Nowym Sączu jedź w kierunku Mostu Helleńskiego obok firmy Koral
 • Jedź prosto DK28 – ul. Krakowska
 • Jedź prosto przez skrzyżowanie obok Urzędu Gminy
 • Po przejechaniu 700 m DK28 skręć w lewo w miejscowości Chełmiec w kierunku m. Gaj
 • Za 1,6 km z ul. Gajowej skręć w lewo
  Dalej jedź prosto 450 m.
 • Dotarłeś do osiedla domów ekologicznych Zielony Gaj!
 • Ze Starego Sącza kieruj się na zachód ul. Jana Pawła II
  Na rondzie skręć w 4 zjazd
 • Kontynuuj wzdłuż ul. Jana Pawła II (3,6 km)
 • Na rondzie skręć w 1 zjazd
 • Za 2,3 km skręć w lewo za Szkołą Podstawową w Świniarsku
 • Po przejechaniu 1,9 km skręć w prawo
  Jedź prosto 450 m.
 • Dojechałeś do nowoczesnego osiedla domków jednorodzinnych Zielony Gaj!
 • Kieruj się z Limanowej na południe ul. Kościuszki
 • Jedź dalej 21,7 km prosto drogą DK28
 • Skręć w prawo przed sklepem Centrum w ul. Gajową
 • Po przejechaniu 1,6 km skręć w lewo
  Dalej jedź 450 m prosto
 • Jesteś na osiedlu nowoczesnych, ekologicznych domów jednorodzinnych Zielony Gaj!
Współrzędne:

49°36’57.8″N 20°39’01.7″E

statek stacjanarciarska gory samolot
30 min 30 min 1,5 h 1,5 h

Lokalizacja osiedla Zielony Gaj

Komunikacyjny raj

Zielony Gaj stanowi idealny punkt wylotowy do wielu miejscowości górskich i uzdrowiskowych oferujących wypoczynek na wysokim poziomie. W ciągu pół godziny z tego nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych wygodnie dotrzesz do Piwnicznej czy Krynicy-Zdroju. Doskonałe połączenie z miastem gwarantuje natomiast łatwy dojazd do pracy, kina czy teatru. Powstająca obecnie obwodnica Nowego Sącza sprawia, iż Chełmiec staje się coraz bardziej dostępny i otwarty. Na uwagę zasługuje również rozbudowana i stale poszerzająca się sieć rowerowych ścieżek komunikacyjnych oraz rekreacyjno-przyrodniczych w pobliżu naszych domów ekologicznych. Poza doskonałą okazją do ruchu na świeżym powietrzu umożliwiają one łatwą komunikację z okolicznymi miejscowościami.


Do Chełmca kursuje linia nr 42 (rozkład jazdy – kliknij tutaj) komunikacji miejskiej a także busy przewoźników prywatnych. W odległości 5 min pieszo od nieruchomości Zielonego Gaju znajduje się przystanek linii Niskowa-Chełmiec-Nowy Sącz (rozkład jazdy – kliknij tutaj).

Osiedle Zielony Gaj – wszystko czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki

Wokół nieruchomości Zielonego Gaju rozmieszczone są liczne, bardzo ważne dla przyszłych mieszkańców punkty infrastruktury miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych znajduje się 11 sklepów m.in. Lewiatan i Centrum, 4 szkoły podstawowe, 7 przedszkoli, ośrodek opieki zdrowotnej oraz przystanki autobusowe i stacja kolejowa.
Dla wszystkich mieszkańców domów ekologicznych, którzy preferują aktywny wypoczynek na łonie natury, wspaniałą atrakcją będą długie wędrówki po rezerwacie przyrody na Białowodzkiej Górze, Gorczańskim Parku Narodowym oraz na Mogielicę – najwyższy szczyt Beskidu Wyspowego. Najmłodsi z uśmiechem na twarzy odwiedzą każdy z 18 placów zabaw oraz liczne boiska i sale gimnastyczne. Z chęcią spędzą również czas na rolkowisku i nowo otwartym basenie. Pasjonaci jeździectwa natomiast znajdą miejsce dla siebie nad brzegiem Dunajca, wzdłuż którego organizowane są konne wycieczki z klubem Jeździeckim „Centaur”. Bliskość rzeki pozwoli rozwinąć zainteresowania wędkarskie, a latem zapewni orzeźwienie w upalne dni.
konie las lyzwy plac-zabaw plywanie rower rolki wedkowanie
jazda konna park lodowisko plac zabaw pływanie ścieżki rowerowe rolkowisko wędkarstwo
Najnowsza inwestycja , którą poleca developer jest Aqua Centrum Chełmiec. Oficjalne otwarcie, którym może odbyło się 10 maja 2016r. Do dyspozycji mieszkańców oddano basen pełnowymiarowy z 6 torami o głębokości od 1,2m do 1,8m, basen szkoleniowy, brodzik dla dzieci, zjeżdżalnię, 2 jacuzzi, saunę parową i suchą, szatnie, prysznice, łazienki, na 2 piętrze siłownię, fitness i antresolę widokową. Aqua Centrum w miejscowości Chełmiec bije rekordy popularności i już dziś wiadomo, że w pobliżu budynku powstaną kolejne inwestycje: spa oraz planetarium.
Innowacyjność i rozwój

Chełmiec to miejsce, gdzie na pierwszym miejscu stawia się wygodę i dobro mieszkańców. Doskonałe zarządzanie oraz ciągły rozwój gminy sprawiają, że cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem zarówno pod względem turystyki, jak również jako doskonała przestrzeń podmiejska, gdzie można zatrzymać się na dłużej. Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych na tym terenie dobrze wpisuje się w innowacyjne pomysły oraz nowoczesne podejście w kwestiach organizacyjnych. Zaangażowanie gminy zostało już wielokrotnie nagrodzone i jest doceniane przez developerów. W 2014 roku Chełmiec po raz kolejny znalazł się na 1. miejscu w rankingu na najlepszą gminę w Polsce.

Coraz więcej mieszkańców

Mieszkańcy większych miast coraz częściej zamieniają swoje ciasne mieszkania na rozległe domy w przestrzeni podmiejskiej. W ślad za nimi swoje siedziby przenoszą również niektóre firmy, lokalizując nieruchomości pod Nowym Sączem. Przywiązuje się coraz większą uwagę do rozwoju kulturalnego okolicznych gmin oraz ich unowocześnienia. Wszystko to sprawia, że tereny peryferyjne zaczynają tętnić życiem, zachowując jednak swój naturalny urok. Obrzeża miasta stały się oazą dla wielu zapracowanych Nowosądeczan, szukających oddechu od zgiełku miasta, marzących o rozległych przestrzeniach i wolnych popołudniach spędzanych w skąpanych w słońcu ogrodach swoich domów ekologicznych. Gmina Chełmiec jest obecnie najludniejszą gminą w Polsce i liczy ponad 27,5 tys. mieszkańców! Liczba ta z roku na rok wciąż wzrasta.

wykes

Jako developer zwróciliśmy szczególną uwagę, iż w ostatnich latach gmina Chełmiec prężnie rozwija się pod względem nowych inwestycji. Nieprzerwanie trwają prace nad dostosowaniem przestrzeni do potrzeb mieszkańców, unowocześnieniem gminy oraz poprawieniem komunikacji z Nowym Sączem i okolicznymi miejscowościami, jak Świniarsko, Podrzecze, Mała Wieś, Niskowa. Owocem tych prac jest m. in. dostęp do darmowego internetu LTE oraz budowa obwodnicy Nowego Sącza, która niezwykle korzystnie wpłynie na komunikację z miastem. Od tej pory weekendowa wycieczka z nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych w góry lub do Krakowa będzie o wiele prostsza i wygodniejsza.

planowane-inwestycje

Kolejna inwestycja to budowa miasteczka ruchu drogowego i basenu. Miasteczko zostało oddane do użytku w czerwcu 2015, a od maja 2016 możemy korzystać z Aqua Centrum Chełmiec. Na rok 2016-2017 w budżecie gminy uwzględniono również budowę Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Krasnem Potockiem, oddalonym od nieruchomości Zielonego Gaju zaledwie o 9 minut jazdy samochodem. Kompleks będzie świetnym miejscem do spędzania wolnego czasu zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W jego obrębie znajdzie się m.in. boisko do piłki nożnej, całoroczny tor narciarski i saneczkowy, pas startowy dla samolocików, minigolf, tor dla quadów i bmxów, pole namiotowe i kempingowe, plac zabaw, siłownia zewnętrzna, boisko do siatkówki plażowej a także altany i miejsca na grill.

Znakomita lokalizacja – Osiedle Zielony Gaj

Translate »