• Pon. - Sob.: 10:00 - 16:00
  • DNI OTWARTE – Sobota, Niedziela
  • +48 733 511 777

Księga Gości

Gratuluje inicjatywy I życzę aby zapal nie wygasł a przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem.
– Powodzenia K.L.

Projekt osiedla bardzo interesujący, spełniający wymogi użytkowe i BEZPIECZENSTWA mieszkańców. Domy mieszkalne bardzo ładne, pod wzgledemkolorystycznym oraz rozmieszczenia przestrzennego.
– Lucyna B.

Oczarowanie i zachwyt – takie jest pierwsze wrażenie, życzę wszystkim, aby się tutaj dobrze i szczęśliwie żyło.
– Walczyk

Piękne domy, dobry pomysł, śliczna okolica. Życzę powodzenia w realizacji. Profesjonalna prezentacja. Kusząca propozycja na zamieszkanie.
– Blacha Małgorzata

Cudne domy, chętnie tu wrócę na stale.
– Aleksandra H.

Bardzo nowatorski projekt jak na warunki nowosądeckie. Dom architektonicznie ładny, funkcjonalny bardzo ładnie wykończony. Projekt całego osiedla bardzo przemyślany. Bardzo profesjonalnie przeprowadzona prezentacja – Gratulacje!
– M.Niec

Dziękujemy za zaproszenie. Dzięki Wam przeżyliśmy mile chwile. Wasz projekt wywarł na nas dobre wrażenie, jest w nim wiele rewelacyjnych rozwiązań.
– Waldemar i Maria D.

Idea godna pochwały!. Piękna lokalizacja i bardzo zmyślne projekty pozwolą mieszkańcom na wygodne i przyjemne życie.
– Anna Stach

Wspaniały pomysł na takie osiedle. Projekt domu rewelacyjny. Ciekawe rozwiązania architektoniczne. Gratulacje.
– Anna H.

Gratulacje za pomysł i wytrwałość w dążeniu do celu – tego przepięknego osiedla XXI wieku. Życzę powodzenia i doprowadzenia projektu do szczęśliwego końca.
– Dr. Stanisław Kuto

Będę szczerze kibicować tej realizacji, bo pomysł i projekt jest bliski mojemu sercu.
– Sylwia Frunczewski

Wspaniały domek jednorodzinny – żyć nie umierać, cudne sprzęty – „cud miód”. Brak mi słów – tak bardzo spodobał mi się ten azyl, o którym marze. Gratulacje!
– Agnieszka Reta

Bardzo ładne osiedle, dom wspaniały, bardzo ładny, architektonicznie, ogród pięknie zaprojektowany i wykonany.
– Antoni G.

Dom, wykończenie i pomysł osiedla na czasie. Dom z klasa, bardzo gustownie wykończony, bardzo przytulny!
– Alicja S.

Dom marzeń, wspaniały pomysł, dobra lokalizacja, gustowne urządzenie wnętrz, przytulne pomieszczenia, gospodarczo przemyślane, oświetlenie dodaje pozytywnej energii, otoczenie dodaje uroku i azylu wypoczynku aby tak dalej z nowymi projektami. Jesteśmy pod wrażeniem i życzymy pomyślności.
– Danuta F., Lucyna K., Zbigniew R.

Bardzo dobry pomysł, dom sprawia mile wrażenie.
– Alicja i Marian K.

Bardzo mile wrażenia, byłoby tu dobre miejsce na stały pobyt.
– St. Z Wiednia

Jestem pod bardzo wielkim i miłym wrażeniem!. Wspaniale rozwiązania, piękne usytuowanie, bogata oferta!. Wymarzone miejsce na stały pobyt!!!
– Magdalena i Anna G.

Piękny dom, super miejsce, piękne wykończenie. Wrażenia niesamowite.
– Zofia i Mariusz P.

Dobry pomysł, udana realizacja aby tak do końca. Życzymy powodzenia, Geod Luck!!!
– Aleksandra i Tomasz M.

Największe wrażenie robi na mnie wystrój wnętrza. Nie jestem specjalnym zwolennikiem nowoczesnego wystroju w domu mieszkalnym, ale tym razem zachwyca mnie, tutejsze rozwiązanie, kolorystyka, dobór materiałów ale także wykonanie powyższego. Dla mnie dużym walorem jest również usytuowanie działek, które pozwala na podziwianie tutejszych okolic i dalszych widoków tak pięknych, jak Tatry. Życzę powodzenia wykonawcom a przede wszystkim przyszłym użytkownikom domów tego osiedla.
– Jan A. Z zona Krystyna

Fantastyczny pomysł, osiedle z widokiem na przyszłość, miłego mieszkania wszystkim przyszłym mieszkańcom Zielonego Gaju.
– Roberto

Fantastycznie, tu będzie nasz przyszły dom!!!
– S.

Życzę spełnienia marzeń i realizacji planów, które chciałbym zobaczyć z „lotu ptaka”.
– Janosik

Patrząc na stereotypy mieszkańców południowej Polski, osiedle to poprzez swoja innowacje wniesie niesamowity prestiż dla jakże pięknej Sądecczyzny.
– J.W.

Bardzo dziękujemy za wspaniale przygotowany, w pełni profesjonalny pokaz domu modelowego i osiedla. Jesteśmy pod miłym wrażeniem!
– Rodzina Kruppów z Chicago

Dziękuje bardzo za zaproszenie! Jestem pod wielkim wrażeniem. Piękny dom w nowoczesnym stylu z klasa, oczarowanie i zachwyt. Gratuluje i życzę z całego serca powodzenia w realizacji.
– Wanda Keller z Warszawy

Pozwoliłam sobie przyczynić się do tego, aby w przyszłości to osiedle było pełne ludzi, radości i uśmiechu! Życzę powodzenia z całego serca.
– Kasia Zielińska, Aktorka

Najbardziej urzekło nas planowanie domów. Zarezerwowaliśmy szeregowe. Planujemy na stale tu powrócić i zamieszkać na osiedlu. Cieszymy się, ze w pobliżu czekają na nas nasze góry i wiele atrakcji turystyczno-rekreacyjnych na każda porę roku.
– Alina i Dawid Kalinowie

Szostka z plusem dla architektów i projektantów projektu budowlanego. Odwiedziliśmy wiele osiedli, przewertowaliśmy mnóstwo ofert w necie, ale to jest wyjątkowe, to jest to „cos”. Teraz planujemy kupno szeregowca. Zycie jest piękne!
– Walczakowie

Najładniejsze domy w okolicy, wysoka jakość materiałów budowlanych i detali wykończeniowych sprawia, ze coraz bardziej jestem zainteresowany Waszymi ofertami.
– Jarek Gralewski

Jestem pod wrażeniem całego projektu, ze można było tak dobrze zaplanować takie osiedle tu w gminie Chełmiec na obrzeżach Sącza. Ukłon dla inwestorów. Gratulacje i powodzenia w dalszej realizacji domów.
– Barbara Talon

Trzeba tu przyjechać aby na własne oczy zobaczyć i uwierzyć w to co zostało tu stworzone. Raj na ziemi, sarny mieszkają w okolicy, na około widok gór a my w kotlinie sadeckiej.
– Małgosia Kiec

Ceny domów bardzo rynkowe, dobra inwestycja na przyszłość. Polecam!
– A.K.A.

Translate »